x 

Twój koszyk jest pusty
kontakt tel. +48 501 457 442
codziennie w godz. 9:00 do 21:00
Realizacja zamówień od 24 godzin!
Więcej niż sklep!
Category
Cena
zł zł 

arvens

Firma ARVENS Julian Justyński ma siedzibę w Płocku, ul. Królewiecka 14 l.

Zajmujemy się szeroko pojętą działalnością w branży reklamowej. Mamy w swojej ofercie szereg gadżetów reklamowych, odzieży, upominków itp. opatrzonych logo klienta wykonanych w różnych technikach z wykorzystaniem najnowszych technologii. Oferujemy również usługi w zakresie poligrafii: ulotki, katalogi, plakaty, papiery firmowe, kalendarze, kartki okolicznościowe, zaproszenia itp..
Oryginalne wzornictwo, znakomita jakość wykonania oraz terminowość to cechy wyróżniające naszą ofertę.
Na liście naszych odbiorców znajdują się najlepsze firmy o zasięgu ogólnopolskim.
Więcej informacji na: www.arvens.pl

Istotne miejsce w działalności firmy ARVENS zajmuje sprzedaż przyrządów pomiarowych. Oferta obejmuje najlepsze produkty wszystkich czołowych światowych producentów z branży metrologicznej.
Wiedza i doświadczenie pozwala nam na sprostaniu każdemu zadaniu w zakresie metrologii elektrycznej. Służymy radą w doborze rozwiązań w tym zakresie.
Nasi odbiorcy to: firmy z szeroko pojętej energetyki, instytuty naukowe, szkoły wyższe i niższych szczebli, firmy instalacyjne, działy utrzymania ruchu, elektronicy, hobbyści itd.
Uczestnictwo w konferencjach naukowo-technicznych, targach i wystawach branżowych pozwala nam na stałe uzupełnianie wiedzy i wzbogacanie doświadczenia.
Stała współpraca z założonym przy naszym udziale Laboratorium Elektrycznym LABISERV pozwala na bieżącą weryfikację sprzedawane sprzętu pomiarowego a naszym klientom daje możliwość wzorcowania mierników na preferencyjnych zasadach.
Nasza oferta: www.metris.pl www.metris.abc24.pl

 Partnerzy
Wszelkie prawa i materiały są własnością firmy ARVENS

 

ARVENS Julian Justyński |
al. Armii Krajowej 10 lok. 11 | 09-410 Płock |
tel. +48 501-457-442 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.